Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Власник "Кулиничів" вважає, що Харкову не потрібні інвестори

Володимир Мисик (зліва) на презентації нових "Куліничів" на Львівщині. Фото: соцмережі.
Колишній нардеп-регіонал приїхав на форум щодо залучення інвестицій для відбудови Харкова.

Власник хлібопекарського комбінату Володимир Мисик запевняє, що його бізнес добре почувається під час повномасштабної війни, збирається годувати круасанами Європу і вважає, що Харкову не потрібні інвестори. Мовляв, вистачить тих, що є.

Колишній нардеп завітав на форум щодо відбудови Харкова, який проходив 19 вересня у столиці, у якості представника великого харківського бізнесу. Він запевнив, що виробництво у Харківській області повністю відновилося, а найближчим часом відкриється нове, альтернативне, у Львівській області.

"Ми повернули усіх, уся команда на місці, усе гаразд. Проблем немає. Місцеву владу любимо, підтримуємо, і не один раз, до речі. Ми не припиняли інвестувати ні до війни, ні за часів війни. Процес не може зупинятися. У Харків інвестували за час війни 5 мільйонів доларів. Ми вже давно інвестори, нас умовляти вкладати не треба. Не треба нікого вмовляти, у Харкові досить своїх інвесторів, досить!" - сказав Мисик.

Він назвав прізвища тих, кого вважає кращими інвесторами міста: себе, власника будівельної компанії "Авантаж" Анатолія Денисенка, власника мережі супермаркетів "Класс" Олександра Лобановського.

"І ще п`ятьох досить на Харків. Інвесторів досить!" - вважає Мисик.

Він обіцяє, що найближчим часом вкладе у Харків майже 50 мільйонів гривень інвестицій. Один із його проєктів - будівництво виробництва заморожених хлібопродуктів, розрахованих виключно на експорт. Це має відбутися за кілька місяців.

Окрім того, у Львівській області найближчим часом відкриється ще один хлібокомбінат "Кулиничі", збудований "з нуля". 

Як писав KHARKIV Today, група компаній "Кулиничі" належить колишньому члену Партії регіонів Володимиру Мисику, який у січні 2014 року голосував за "Закони про диктатуру". 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.