Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський біатлоніст отримав "бронзу" на Всесвітній універсіаді

Першу медаль серед українських спортсменів вибороли Степан Кінаш і Юлія Городна.

У США проходить ХХХ Всесвітня зимова універсіада.

Харківський біатлоніст разом із львів'янкою Юлією Городною отримав бронзову медаль в одиночній змішаній естафеті з біатлону на Всесвітній зимовій універсіаді. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Ця медаль стала першою для України на цьогорічній Універсіаді", — зазначили у ХОВА.

У Юлії Городної було одне штрафне коло. Степан Кінаш провів заключну стрільбу й вийшов на дистанцію другим, однак на трасі його обігнав французький спортсмен. У коротких індивідуальних перегонах Кінаш став п'ятим.

Нагадаємо, Степану Кінашу — 20 років. Закінчив Харківську державну академію фізичної культури.

Зазначимо, ХХХ Всесвітня зимова універсіада-2023 проходить у селищі Лей-Плесід у США. Вона триває з 12 по 22 січня. До української команди входить 61 спортсмен. Трансляції змагань біатлоністів можна дивитися за посиланням тут.

біа
біа

Як писав KHARKIV Today, харківська спортсменка Людмила Ляшенко здобула "бронзу" на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону.