Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківський соратник Ківи залишиться у СІЗО до осені

Олег Ширяев останется в СИЗО. Фото: KHARKIV Today.
До цього Олег Ширяєв провів у СІЗО вісім діб.

Екслідер "Східного корпусу" Олег Ширяєв — підозрюваний у справі рейдерського захоплення елеватору у с. Занки (Зміївський район) у 2018 році.

12 липня Київський районний суд Харкова продовжив Олегу Ширяєву тримання під вартою на 60 днів — до 9 вересня. Про це повідомив прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко.

Прокурор просив заарештувати Ширяєва на два місяці і привів три ризики, чому підозрюваному не можна обрати запобіжний захід, не пов'язаний з триманням під вартою. Сам Ширяєв сказав суду, що він — учасник АТО і припущення про те, що він може переховуватися від органів слідства на непідконтрольних Україні територіях його "обурює і ображає", передає "Суспільне".

"Сторона обвинувачення не надала суду жодних доказів, які б свідчили про моє ухилення від слідства ... Слідство тривало близько трьох років, і за цей час жодним чином жоден свідок і потерпілий не звернулися до правоохоронних органів з повідомленням, що я впливаю або на свідків, або на постраждалих — знову голослівне припущення звинувачення ", — сказав Ширяєв.

Екслідер "Східного корпусу" зазначив, що він батько двох дітей.

"Ваша честь, хочу звернутися до вас як до батька, як до чоловіка, який веде за собою свою сім'ю. Як до чоловіка, який піклується про свою дружину і дітей — ви знаєте, яке зараз становище у країні, як важко платити за комунальні послуги — я одружений і є батьком двох малолітніх дітей. Прошу вас врахувати цей ризик для моєї сім'ї, адже я єдиний годувальник. без мене є ризик для моєї сім'ї залишитися без джерела доходів і засобів до існування", — додав підозрюваний.

Нагадаємо, Олега Ширяєва затримали 5 липня на вулиці Сумській у Харкові. Наступного дня суд відправив його до СІЗО на вісім діб. Захоплення елеватора відбулося у селі Занки 11 вересня 2018 року. Під час захоплення поранили п'ятьох людей, зокрема і поліцейського. Ширяєв свою причетність до подій заперечував.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.