Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 квітня, 2021 - 12:46

Харківський перевізник каже, що не відміняв пільги у маршрутках

У соцмережах опублікували "помилкове оголошення".

Перевізник каже, що водії бояться виїжджати на маршрути, оскільки через "зайвих" пасажирів їх штрафують.

15 квітня в соцмережах з'явилася інформація, що на 209 маршруті (селище Лідне — станція метро "Холодна гора") перевізник скасував пільги. Там опублікували відповідний документ, де йдеться — це пов'язано з епідеміологічною обстановкою. Сам перевізник, директор "Червоного сердоліку" Валерій Дробушко назвав це оголошення помилковим.

"Це помилкове оголошення. Як і раніше возимо пільговиків. Якщо возити по 50% і так, навіть на сидячих місцях [всіх пасажирів через "червону" зону — ред.], скільки я їх днів так зможу возити, я не знаю", — пояснив Валерій Дробушко.

З моменту, коли посилили карантин, на водіїв склали 10 адміністративних протоколів за порушення карантину.

"Водії страйкують, бояться виїжджати, тому що 17 тисяч гривень [загрожує штраф — ред.]. Поки я не розумію, як буду справлятися з цим, взагалі не розумію. Є там десять протоколів. Як далі буде — ніхто не розуміє", — нарікає перевізник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше трьох не заходити. З харківських приміських маршруток виганяють пільговиків  

Фото: ХХ
"Помилкове оголошення". Фото: ХХ

Нагадаємо, з 11 квітня Харківську область віднесли до "червоної" зони карантину. Зокрема, в регіоні прийняли рішення, що весь транспорт продовжить працювати з 50% -ю наповнюваністю місць для сидіння. За словами секретаря Харківської міськради Ігоря Терехова, міський громадський транспорт може набирати половину пасажирів від загальної кількості місць.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.