Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські тепломережі прийматимуть показання "прострочених" лічильників

Відповідну постанову ухвалив Кабінет Міністрів України.

Лічильники вважаються дійсними під час воєнного стану.

Комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" прийматиме у харків'ян показання лічильників тепла та гарячої води, термін перевірки яких закінчився з 24 лютого та через три місяці після завершення воєнного стану в Україні. Про це повідомили на офіційній сторінці "ХТМ" у Facebook.

"З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.2022 №412 у період дії воєнного стану (з 24 лютого 2022 року) та протягом трьох місяців після його припинення комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" прийматиме до розрахунку показання приладів обліку теплової енергії та гарячої води, термін перевірки яких завершився у цей період", — сказано у повідомленні.

Як писав KHARKIV Today, у квітні мер Харкова Ігор Терехов пообіцяв списати борги харків'ян з 24 лютого за комунальні послуги, що надаються містом, — опалення, вода, вивіз сміття та прибирання прибудинкової території. Заборгованість із газо- та електропостачання списувати не будуть, оскільки ці послуги надають не комунальні підприємства. Проте пільговий період закінчився 31 травня, з 1 червня оплачувати рахунки потрібно.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.