Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківські лікарні продовжують шукати медиків

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Медперсонал потрібний в опорні лікарні.

Найбільш затребуваними залишаються сімейний лікар, терапевт та педіатр.

У лікарнях Харкова, які приймають пацієнтів із коронавірусом, не вистачає понад 2000 медиків. Про це повідомила заступниця харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

"Ми втратили багато лікарів за час карантину — 2225 чоловік. З них пішло від нас 665 лікарів та 883 медичних сестер. На жаль, набрати людей у ​​такій кількості на сьогоднішній день неможливо. Ми набираємо всіх, хто бажає у нас працювати, особливо на першому рівні. Оскільки там не вистачає сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів", — сказала Горбунова-Рубан.

За нестачі лікарів у лікарнях Харкова сьогодні спостерігається збільшення кількості пацієнтів. Причому частина — жителі, які вчасно не уклали декларації чи отримали сертифікат про вакцинацію.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одну лікарню у Харкові, де не хотіли працювати з коронавірусом, готують до відкриття

"Великі черги під кабінетами, тому що люди схаменулися, пішли підписувати декларації, які вони не підписали у 18-му році. Зараз є черги на отримання сертифікатів, незважаючи на те, що люди провакцинувалися і два, і три місяці тому, і півроку, але тільки зараз вони вирішили піти за сертифікатами. Тому що є потреба у цих сертифікатах — на залізничному транспорті вимагають сертифікат, і якщо потрібно кудись летіти за межі країни. Тобто всі зійшлися одночасно в одному місці", — пояснила Горбунова-Рубан.

Зазначимо, на сьогоднішній день у лікарнях та поліклініках міста працює 14 019 чоловік.

Як писав KHARKIV Today, медиків шукає Харківська обласна клінічна лікарня і Харківський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.