Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область знову обійшла "червону" зону

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
"Червоний" рівень небезпеки встановили у семи областях.

Харківська область поки що залишається у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки.

27 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалили рішення щодо встановлення "червоної" зони епіднебезпеки у Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Львівській,  Хмельницькій та Чернігівській областях. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчинов.

Обмеження "червоної" зони почнуть діяти у цих регіонах з 00:00 30 жовтня. Зокрема, буде заборонено роботу закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, непродовольчих ринків та магазинів, проведення масових заходів. Водночас обмеження не діятимуть, якщо 100% співробітників та відвідувачів будуть вакциновані. Також на вакцинованих не поширюються обмеження міжрегіонального транспортного сполучення.

Зазначимо, на 27 жовтня у Харківській області перевищено два карантинні показники з шести — рівень захворюваності на коронавірус (його не враховують при встановленні зони епіднебезпеки) та рівень госпіталізацій.

За норми 75 на 100 тисяч населення рівень захворюваності на Харківщині становить 717 (перевищення — у 9,56 раза). Рівень госпіталізацій був перевищений останні три дні — 97,1; 98,2 та 101,6, тоді як норма дорівнює або менше  60 на 100 тисяч населення.

Як писав KHARKIV Today, вся Україна перейшла у "жовту" зону епіднебезпеки 23 вересня. 10 жовтня у Харківській області встановили "помаранчевий" рівень епіднебезпеки. Чиновники прогнозували перехід Харківської області до "червоної" зони найближчим часом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.