Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

13 травня, 2021 - 19:15

Харківська область готова до проведення ЗНО-2021 — Роман Семенуха

Роман Семенуха рассказал о готовности области к ВНО. Фото: Сергей Козлов.
На абітурієнтів чекають нововведення.

У Харківській області збільшили кількість пунктів, де абітурієнти зможуть пройти тестування.

З 21 травня по 15 червня відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання із 13 навчальних предметів. У тестуванні візьмуть участь майже 23 тисячі абітурієнтів із Харківської області.

"За 13 років у Харківській області під час проведення ЗНО не було зафіксовано жодного неприємного інциденту. І я впевнений, що і цього разу ми гідно проведемо оцінювання. Тим більше, що в цьому році ми поліпшили логістику і збільшили кількість округів і пунктів тестування", — розповів заступник голови Харківської облдержадміністрації Роман Семенуха.

У порівнянні з минулим роком до вже звичних семи округів додали Богодухівський та Валківський. Тепер 700 абітурієнтів зможуть пройти тестування з української мови, математики, історії, біології та географії на місцях, а не їхати до Харкова. Всього в регіоні організували 121 пункт тестування (минулого року їх було 107).

"Вирішується доля як мінімум 23 тисяч юних жителів Харківської області. Успіх кожного абітурієнта складається з двох частин: перша — це знання, а ось друга складова — це забезпечення всіма відповідальними всіх вимог ЗНО. І це залежить від 6500 людей, які будуть працювати у пунктах тестування", — пояснив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Ще одне нововведення ЗНО-2021 — це те, що у кожному окрузі тестування як мінімум з шести предметів складатимуть безпосередньо на місцях. Раніше кількість предметів ЗНО в кожному місті було меншою.

За словами Романа Семенухи, саме від злагодженої і організованої роботи, взаємодії всіх структур, залучених до проведення тестування, залежить якісна робота пунктів ЗНО та безпечні умови для абітурієнтів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.