Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська область чекає на субвенцію для закупівлі будматеріалів

Допомогу мають виділити на найближчому засіданні уряду.

У місцевих бюджетів немає грошей на відбудову. 

Харківщина розраховує на допомогу уряду, оскільки фінансів не вистачає. Про це повідомив директор департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Харківської ОВА Сергій Магдисюк. 

"На Ковшарівці (селище у Купʼянському районі), наприклад, у котельні, ті, хто тікав звідти, вони взяли і познімали усі насоси, усе, що можна було зняти і фізично вивезти, вони це зробили і вивезли. Нашкодили. Ми будемо з цим іще розбиратися. Основна проблема в тому, що на все потрібні кошти. У місцевих бюджетах, як відомо, коштів немає, обласний бюджет на 90% налаштований на те, щоби вибудовувати лінію оборони. Тому, ми чекаємо субвенцій з державного бюджету найближчим часом, на найближчому Кабміні, де буде знову надана допомога у вигляді фінансових ресурсів на будівельні матеріали. Також вишукуємо місцеві ресурси. Дуже швидко, що гарно, і дуже багато було деокуповано наших територій, тому ми повинні допомагати всім, але фінансово ми не можемо швидко допомогти всім, хто цього потребує", — розповів він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області почали монтувати міст із Чехії

Нагадаємо, Харківській області дали 300 мільйонів гривень на відновлення інфраструктури. В області пошкоджені або зруйновані понад 11 400 інфраструктурних об’єктів.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.