Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харківській області почали монтувати міст із Чехії

Ілюстративне фото: Олександр Кубраков
Рух мостом буде реверсний.

Відкрити рух чеським мостом планують у листопаді.

Біля звільненого від російських окупантів міста Балаклія в Харківській області почали монтувати металевий міст, який Україні передала Чеська Республіка. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

"36-метрова переправа буде влаштована біля Балаклії. Тимчасовий міст допоможе з'єднати деокуповане місто із Харковом автошляхом Р-78. Відкрити рух мостом плануємо вже у листопаді. Рух на ньому буде реверсний, однак навіть така переправа значно спростить транспортний зв’язок зі звільненим містом", — написав Кубраков у своєму Facebook.

Зазначимо, автошлях Р-78 з'єднує Харків, Безлюдівку, Васищеве, Зідьки, Зміїв, Слобожанське, Андріївку, Балаклію, Савинці та Гороховатку. Проходить територією Харківської, Зміївської, Балаклійської, Ізюмської та Борівської громад.

мостмост

Окрім монтування мосту, продовжують розчищати державні та комунальні дороги. За інформацією Кубракова, з початку деокупації Харківської області прибрали 414,4 кілометри автомобільних доріг державного значення та 24,2 кілометри комунальних доріг Балаклії, Ізюму та Куп'янська.

На сьогодні дорожники разом із військовими влаштували сім тимчасових переправ, ще на шести роботи тривають, вони запрацюють найближчим часом. Із вересня на дорогах у Харківській області працюють 300 дорожників.

"Слідом за саперами вони розбирають завали, розчищають дороги, вивозять спалену військову техніку, ремонтують покриття", — розповів Кубраков.

Як писав KHARKIV Today, Чехія надала Україні чотири металевих мости. Два з них змонтували в Київській та Черкаській областях, ще два мости направили на Харківщину. Франція також передала Україні три мости, їх доставлять наприкінці жовтня. Мости з Франції встановлять у Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.