Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківській області дали 300 мільйонів гривень на відновлення інфраструктури

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
За ці гроші ремонтуватимуть житлову та соціальну інфраструктури, а також комунікаційні мережі.

За час війни у Харківській області пошкоджено та зруйновано понад 11 000 об'єктів інфраструктури.

18 жовтня Кабінет міністрів України ухвалив рішення про виділення Харківській області з резервного фонду державного бюджету України 300 мільйонів гривень для ліквідації наслідків бойових дій та відновлення інфраструктури населених пунктів. Про це повідомили на урядовому порталі.

"Від початку збройної агресії рф на території Харківщини пошкоджені або зруйновані понад 11,4 тисячі інфраструктурних об’єктів. І щодня ворог продовжує цинічно обстрілювати житлові будинки, лікарні, об'єкти критичної інфраструктури. Але Харківщина тримає стрій, і сьогодні на підтримку громад області Уряд виділив додаткові 300 мільйонів гривень, які підуть на відновлення належних умов проживання для людей", — сказав міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Як пояснили у Кабінеті міністрів України, 300 мільйонів гривень спрямують на першочерговий ремонт житлової та соціальної інфраструктури, мереж і систем тепло-, газо-, водопостачання та водовідведення, опалення, електричних мереж.

Нагадаємо, усього Кабінет міністрів України вже виділив Харківській області з резервного фонду державного бюджету України понад один мільярд гривень на ліквідацію наслідків бойових дій. За інформацією урядового порталу, на сьогодні в Харківській області завершені відновлювальні роботи на 252 об'єктах.

Як писав KHARKIV Today, станом на 11 жовтня кількість зруйнованих через війну об'єктів в Харківській області сягнула 11 397. Зокрема, зруйновано 3122 багатоповерхових будинків, 5240 приватних будинків, 116 адмінбудівель та 1638 об'єктів житлово-комунального господарства.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.