Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міськрада просить передати їй "Металіст" безкоштовно

Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов 
Металлист, Фото: KHARKIV Today/Сергей Козлов
Місто звернулося з цим питанням до облдержадміністрації та Кабміну.

Міськрада хоче управляти майном футбольного клубу "Металіст" — рухомим і нерухомим майном, земельними ділянками і товарними знаками.

Харківська міська рада звернеться до Харківської обласної державної адміністрації з пропозицією про безкоштовну передачу з державної в комунальну власність майна футбольного клубу "Металіст". Відповідне рішення прийняли на сесії Харківської міськради 21 квітня.

"Рішенням передбачено звернення до облдержадміністрації, в сферу управління якої розпорядженням Кабінету міністрів України віднесені майнові комплекси (рухоме і нерухоме майно, земельну ділянку, товарні знаки), конфісковані у публічного акціонерного товариства "Футбольний клуб "Металіст", товариства з обмеженою відповідальністю "Металіст Холдинг" і товариства з обмеженою відповідальністю "Металіст-Арена", — пояснили в Харківській міськраді.

Місто обіцяє використовувати зазначені об'єкти за цільовим призначенням і не віддавати їх у приватні руки.

Крім того, міськрада звернеться до Кабінету міністрів України з проханням дозволити їй керувати корпоративними правами, конфіскованими у публічного акціонерного товариства "Футбольний клуб" "Металіст" і товариства з обмеженою відповідальністю "Металіст Холдинг".

Як писав KHARKIV Today, в жовтні 2017 року держава конфіскувала майно футбольного клубу "Металіст" у бізнесмена Сергія Курченка, який втік до Росії. Конфіскований "Металіст" віддали в управління облдержадміністрації. Але зареєстрували конфісковане майно в Державному реєстрі нерухомого майна лише на початку 2020 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.