Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська міська рада хоче витратити 2,4 мільйона гривень на власний піар на радіо

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Матеріали звучатимуть в ефірі десяти станцій до кінця 2023 року.

Послугу закуплять до кінця року.

Харківська міська рада планує придбати послугу з розміщення та просування інформаційних матеріалів про Харків, зокрема з офіційного сайту Харківської міської ради, міського голови, виконавчого комітету, на радіостанціях за 2 400 000 гривень. Відповідний тендер опублікований 21 лютого на сайті публічних закупівель ProZorro.

Обсяг надання послуг складе трохи більше 10 000 годин: усього буде 15 600 виходів інформаційних матеріалів по 40 секунд. Матеріали розповсюджуватимуть на десяти радіостанціях у Харкові.

На яких радіостанціях звучатимуть матеріали:

1. "Люкс ФМ2 — 105,2 МГц,

2. "М ФМ" — 91,2 МГц,

3. "Перець ФМ" — 101,5 МГц,

4. "Максимум" — 104,0 МГц,

5. "Байрактар" — 88,0 МГц,

6. "Наше радіо" — 104,5 МГц,

7. "Релакс" — 90,0 МГц,

8. "Рокс" — 89,3 МГц,

9. "Мелодія" — 107,9 МГц,

10. "Кісс ФМ" — 102,4 МГц.

"Радіостанції обрані з урахуванням охоплення найбільш різноманітної цільової аудиторії Харківської територіальної громади", — заначили у міськраді.

У тендерній документації сказано, що обсяг інформаційних матеріалів — орієнтовний, його можуть зменшити залежно від потреби замовника. До послуги входить медіапланування, редакційна підготовка матеріалів та ведення архіву.

Аукціон має відбутися 1 березня. Надаватимуть послугу до 15 грудня 2023 року.

Зазначимо, наприкінці листопада 2022 року Харківська міськрада закупила послугу з розміщення та просування інформаційних матеріалів про Харків на радіостанціях на час військових дій. Вартість послуги коштувала 99 950 гривень. Однак послугу надавали з 1 по 20 грудня.

Як писав KHARKIV Today, у січні 2023 року Харківська міськрада оголосила кілька аукціонів щодо розміщення інформаційних матеріалів про свою роботу на інформаційних сайтах.

Гроші планували витратити на публікацію та просування новин про інфраструктурні проєкти, культурне життя міста, перебіг зустрічей, семінарів, конференцій та інших публічних заходів, які організовує Харківська міська рада, сферу ЖКГ, соціальну політику, а також на роз'яснення рішень Харківської міськради та мера Ігоря Терехова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.