Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківська колонія більше не скидає стоки в Уди

З колонії щодня вивозить стоки спеціалізований транспорт.

Очисні споруди хочуть передати КП "Харківводоканал". На їх реконструкцію потрібно 20 мільйонів гривень.

Темнівська виправна колонія №100 повністю припинила скидання стоків у річку Уди. Про це повідомили у Харківській обласній раді.

"Щоб забезпечити права ув'язнених у цій ситуації, у колонії встановлені шість місць збору стоків загальною ємністю 83 кубічних метрів. Укладено договір з організацією, яка щодня вивозить стоки спеціалізованим автотранспортом", — пояснили в облраді.

За словами заступника начальника Південно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції України Руслана Гаврикова, 16 липня річку Уди вниз за течією від колонії досліджували на відстані у десять кілометрів. Пластику (виробничі відходи) не виявили, злив нечистот у річку не ведеться.

Колонія просить виділити гроші на закупівлю послуг з вивезення стоків автотранспортом. Розглядають питання придбання власного асенізаторського автомобіля ємністю десять кубометрів і передачі очисних споруд колонії на баланс комунального підприємства "Харківводоканал".

"Очисні споруди не знаходяться на балансі колонії, тому ми не можемо виділяти кошти на їх реконструкцію. Орієнтовно роботи з реконструкції очисних споруд обійдуться у 20 мільйонів гривень, плюс витрати на розробку проєкту", — пояснив Гавриков.

Як писав KHARKIV Today, у травні у Харкові пікетували Північно-Східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань з вимогою припинити забруднення річки Уди і побудувати очисні споруди для колонії у Темнівці (Харківський район). З 2010 року у колонії немає каналізації.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.