Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківщина отримала дві автівки від принца

Фото: ГУ ДСНС у Харківській області
Це майстерні на колесах.

У Харківську область приїхали дві пересувні автомайстерні.

Минулого тижня Державна служба України з надзвичайних ситуацій отримала десять автомайстерень. Допомога надійшла від Всеукраїнської аграрної ради та принца Людвіга Баварського. Дві автомайстерні передали Головному управлінню ДСНС у Харківській області. Ними буде користуватися аварійно-рятувальний загін спецпризначення.

В автомайстернях є усі необхідні для ремонту рятувальної техніки інструменти, зокрема, бетоноріз, бензопила, зварювальний апарат, генератор, дві шліфувальні машини, акумуляторна шліфувальна машина, гайковерт, ручний інструмент — болторіз, кувалди, сокири, лебідки, троси. Співробітники ДСНС щодня використовують техніку для гуманітарного розмінування та порятунку людей, тому майстерня на колесах знадобиться для оперативних ремонтів.

"Завдяки цим пересувним автотранспортним майстерням наші бійці матимуть можливість оперативніше відремонтувати і поставити у стрій свою пожежно-рятувальну техніку. Обладнання дозволяє виконувати ремонтні роботи навіть у польових умовах. А відтак оперативно-тактичні можливості підрозділів ДСНС значно зростуть, що дозволить швидше та продуктивніше виконувати всі поставлені перед ними завдання", — розповіли у ГУ ДСНС.

Як писав KHARKIV Today, прифронтова громада Харківщини отримала чотири автівки для благоустрою. Два сміттєвози, підмітально-вакуумну машину та автомобіль із краном-маніпулятором використовує комунальне підприємство, що займається благоустроєм території.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.