Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Прифронтова громада Харківщини отримала чотири автівки для благоустрою

Фото: ХОВА
Машини використовуватиме комунальне підприємство Куп'янська.

Комунальна техніка потрібна громаді, оскільки велика кількість автівок постраждала через війну та була викрадена загарбниками.

Куп'янській громаді передали чотири спеціалізованих автомобілі — два сміттєвози, підмітально-вакуумну машину та автомобіль із краном-маніпулятором. Машинами користуватиметься комунальне підприємство, що займається благоустроєм території. Гроші на придбання автівок дали з бюджету області (7,6 мільйона гривень) і місцевого бюджету (вісім мільйонів гривень).

"Нині проходить евакуація з небезпечних територій Куп'янської громади. Проте це не означає, що ми припинимо опікуватися населеними пунктами громади. Велика кількість техніки постраждала як внаслідок ворожих обстрілів, так і була викрадена окупантами. Тож наразі поповнюємо фонд громади необхідним обладнанням і технікою", — зазначив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

Начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін розповів, що комунальну техніку, яку отримала громада, будуть залучати до ліквідації наслідків обстрілів.

Як писав KHARKIV Today, деокуповане місто Ізюм отримало сміттєвоз. Його подарувала волонтерська група "Тазики для ЗСУ" та громадська організація Nova Ukraine (США). Автівка прикрашена малюнком харківського художника Гамлета Зінківського.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.