Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харківщина отримала більше мільйона ламп для обміну

Регіон отримав мільйон енергоощадних ламп.

Жителі Харківської області вже обміняли понад 704 000 ламп.

Із суботи 25 лютого обміняти лампи розжарювання на енергоощадні LED-лампи зможуть мешканці сіл України, в тому числі на Харківщині. До цього послуга поширювалася на всі міста та селища міського типу, окрім тимчасово окупованих територій, тепер долучаються й села. Про це повідомили у Міністерстві цифрової трансформації України.

"Відтепер програму масштабують, і обміняти лампи можна буде не тільки в містах та селищах міського типу, а й у селах. Зокрема, скористатися послугою зможуть і мешканці прифронтових сіл Донецької, Луганської, Херсонської, Харківської та Запорізької областей. Загалом по відділеннях "Укрпошти" у селах розподілять 6,6 млн LED-ламп", — розповіли у Мінцифри.

За інформацією Харківської обласної військової адміністрації, станом на сьогодні мешканці Харківщини обміняли понад 704 000 ламп розжарювання на LED-лампи. Загалом регіон отримав за програмою 1,1 мільйона LED-ламп. Їх розподілили по стаціонарних відділеннях "Укрпошти", з суботи ламп видаватимуть — й у пересувних.

"За час дії програми до Харківщини надійшло 15 фур з LED-лампами. Наразі забезпечили лампами всі стаціонарні відділення "Укрпошти", а від завтра плануємо почати видачу у пересувних відділеннях. Таким чином, охопимо проєктом всю Харківську область, де на сьогодні, з урахуванням безпекової ситуації, може працювати "Укрпошта", — розповіла заступниця голови ХОВА Віта Ковальська. 

Нагадаємо, лампи можна отримати за програмою енергозбереження. Згідно з умовами, кожен повнолітній громадянин України може обміняти п'ять ламп розжарювання на нові LED-лампи. Для того, щоб стати учасником програми, потрібно подати заявку у застосунку "Дія". Після подачі заявки потрібно буде звернутися до відділення "Укрпошти" й обміняти лампи. Детальну інформацію щодо програми з обміну ламп можна знайти за посиланням тут.

"Подати заяву через Дію зможуть мешканці сіл, в яких працюють автоматизовані відділення Укрпошти. В інших населених пунктах отримати енергоощадні лампи можна буде без попереднього замовлення у застосунку", — пояснили у Міністерстві цифрової трансформації.

Як писав KHARKIV Today, за перший місяць дії програми українці обміняли 1,5 мільйона ламп розжарювання на LED-лампи. Харків'яни принесли для обміну 91 000 ламп

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.