Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків вирішив продовжити реконструкцію зоопарку попри війну

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Це перший договір після 24 лютого щодо авторського нагляду за відбудовою зони "Планета мавп".

Компанія, яка пов'язана з колишнім головним архітектором Харкова, буде й надалі робити авторський нагляд за реконструкцією зоопарку.

Відповідний договір 12 грудня Харківський зоопарк підписав із ТОВ "Сіті-Дизайн". У документах йдеться про те, що фірма буде здійснбвати авторський нагляд за виконанням будівельних робіт по об`єкту "Добудова вольєрів для мавп в зоні "Планета мавп" і отримає за це 166 000 гривень, повідомляє "Харківський антикорупційний центр".

За словами ХАЦ, це перший договір, що стосується реконструкції зоопарку після початку повномасштабного вторгнення рф на територію України. Роботи за цим договором буде продовжувати виконувати "Жилстрой-1".

"Як раніше писав ХАЦ, у 2017 році харківський зоопарк уклав з ТОВ "Трест Житлобуд-1" договір на 45,8 млн. грн. щодо реконструкції зони "Планета мавп". У 2019 році харківський зоопарк уклав з ТОВ "Трест Житлобуд-1" два договори на загальну суму 175,4 млн. грн. щодо добудови вольєрів для мавп в зоні "Планета мавп". У 2021 році був підписаний ще один договір на 136 млн грн щодо добудови цієї зони", — нагадали експерти ХАЦ.

Довідка ХАЦ: компанія "Сіті-Дизайн" має відношення до колишнього головного архітектора міста Сергія Чечельницького та теперішної головної архітекторки — Тетяни Поліванової та їхньої фірми “Ароф”. Засновником цього підприємства є Любов Тетельбаум. Раніше директором була вказана Олена Головачова, яка також була співробітницею фірми «Ароф». Зараз директоркою вказана Майа Приходченко. "Ароф" заснували харків’янки Майя Поліванова та Катерина Чечельницька, донька ексголовного архітектора Харкова Сергія Чечельницького. До березня 2009 року Чечельницький сам перебував у засновниках підприємства.

Нагадаємо, Харківський зоопарк відкрили після реконструкції 23 серпня 2022 року. Загальний кошторис склав  2,8 мільярда гривень, але багато зон не були закінчені.  

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.