Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків у "червоній" зоні: де купити шкарпетки і як будемо добиратися на роботу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
З 11 квітня на території Харківської області встановлюється "червоний" рівень епідемічної небезпеки.

До особливого розпорядження Харків і область будуть жити за новими правилами.

З 00:00 11 квітня (неділя) в Харківській області встановлять "червоний" рівень епідемічної небезпеки і введуть обмеження, які відповідають цьому рівню. Таке рішення прийняла Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відповідні рішення були прийняті на засіданні Регіональної комісії з питань ТЕБ ​​та НС Харківської області і на позачерговому засіданні Держкомісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської міськради в п'ятницю, 9 квітня.

У пресслужбі Харківської міськради з посиланням на заступницю Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлану Горбунову-Рубан, повідомили, що в місті з неділі вводять такі додаткові протиепідемічні заходи:

  • забороняється відвідування навчальних закладів, крім дошкільних, спеціалізованих закладів і учнів 1-4 класів установ загальної середньої освіти;
  • забороняється робота установ культури, зокрема, театрів і кінотеатрів;
  • забороняється прийом відвідувачів в закладах громадського харчування (дозволяється робота на винос);
  • забороняється діяльність непродовольчих ринків і магазинів.

У міськраді зазначили, враховуючи поточну епідемічну ситуацію на території Харкова, зокрема, дозволяється робота магазинів і супермаркетів, в яких 60% складають продовольчі товари.

Міський транспорт продовжить роботу з 50% -ною наповнюваністю (тобто в салоні повинно бути заповнено не більше 50% місць для сидіння). Аналогічні обмеження будуть діяти в транспорті приміського, міжміського та внутрішньообласного сполучення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Хоч стріляйте, не закрию ". Терехов розповів, чому не зупиняє громадський транспорт в Харкові

Також, згідно з рішенням Регіональної комісії з питань ТЕБ ​​та НС Харківської області, забороняється прийом відвідувачів в установах культури, проведення культурних і масових заходів (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних), крім офіційних спортивних, автоконцертів, автокінотеатрів; прийом відвідувачів в спортзалах, фітнес-центрах, басейнах.

Заборонено перебування без одягнених засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс і рот, на територіях закладів охорони здоров'я та освіти, в підземних переходах, на зупинках громадського транспорту, на інших територіях загального користування в разі неможливості дотримання фізичної дистанції не менше одного метра.

На дистанційному навчанні залишаються заклади профтехосвіти і виші.

Обмеження "червоної" зони в регіоні діятимуть до особливого розпорядження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли в Харківській області буде пік захворюваності на коронавірус

Нагадаємо, поки можна купити квитки на потяги. Висадку і посадку пасажирів у Харківській області не обмежують. В "Укрзалізниці" зазначили, що Харківська область — "червона", але без обмежень руху протягом тижня. Там обіцяють суворо стежити за дотриманням карантину в потягах і на вокзалах, просять пасажирів обов'язково повідомляти, якщо хтось неправильно носить маску або відмовляється від цього.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.