Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Харків попрощався з в'язнем чотирьох концтаборів

Фото: Борис Редин / Facebook
Ігоря Малицького поховали на цвинтарі №2.

Прощання відбулося в Українській інженерно-педагогічній академії (вулиця Університетська, 16), де викладав Ігор Малицький.

25 листопада у Харкові попрощалися з колишнім в'язнем чотирьох концентраційних таборів Ігорем Малицьким. На прощання прийшли близько 100 чоловік — рідні, колеги, учні та друзі Малицького. Про це пише "Суспільне".

"Ми вирішили, що важливо, щоб прийшли люди саме до академії, у якій він працював 60 років. Важливо, щоб його останній шлях був у тих місцях, які він любив, щоб він був серед людей, які його любили. Навіть труну виносили його учні, колеги. Тут зібралося багато людей, яких він любив", — розповіла внучка Ігоря Малицького Аліса.

Після церемонії прощання Ігоря Малицького поховали на Харківському міському цвинтарі №2 (вулиця Пушкінська, 102).

Малицкий
Прощание с Игорем Малицким. Фото: Суспільне

Як писав KHARKIV Today, Ігор Малицький помер у ніч на 23 листопада.Йому було 96 років. Наприкінці жовтня Ігор Малицький хворів.

Нагадаємо, Ігор Малицький народився 12 лютого 1925 року у Харкові. У 1943 році його захопили німецькі окупанти для відправлення до Німеччини, Малицький утік до Чехословаччини, проте там був заарештований і відправлений до в'язниці.

Ігор Малицький пройшов чотири концентраційні табори. З 1945 служив у артилерії Червоної армії (Австрія, потім Німеччина).

Ігор Малицький — Почесний громадянин міста Харкова, професор, кандидат технічних наук, голова Харківської обласної ради борців антифашистського опору, колишніх в'язнів фашистських концтаборів, ветеран праці, відмінник освіти України, кавалер ордена "За заслуги" ІІ ступеня, науковець у галузі технології та складальних процесів у машинобудуванні, був найстарішим викладачем Української інженерно-педагогічної академії.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.