Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Керівник харківського Інституту судмедекспертиз просить СБУ перевірити його громадянство

Фото: соцмережі.
Сергій Тюлєнєв обіцяє повідомити перезультати перевірки.

Директор Національного наукового центру "Інститут судових експертиз ім. проф. М. С. Бокаріуса" звернувся до Мінюсту, аби зняти з себе підозри у наявності якогось громадянства, окрім українського.

Сергій Тюлєнєв зробив це після того, як у мережі з'явилися документи про начебто наявність у нього російського паспорта. У викладених документах є його фото та інформація про нього як бенефіціара російської компанії. Після цього Тюлєнєв написав листа на Міністерство юстиції, якому підпорядковується Інститут Бокаріуса.

"На кількох майданчиках в соцмережах поширено копію Витягу про одну компанію, де серед засновників значиться громадянин рф - Тюлєнєв Сергій Анатолійович. Поруч з копією Витягу розміщено і моє фото. Згідно Витягу, громадянин рф заснував компанію у 1992 році в місті Бердянськ Запорізької області. На що не звернули увагу колеги-викривачі — у 1992 році мені було 16 років і я вчився у середній школі. Одразу після випуску, у 1993 році, вступив в Одеській Інститут сухопутних військ. Свій один-єдиний паспорт громадянина України я отримав у 1996 році у місті Цюрупинськ Херсонської області. У підсумку Тепер я знаю, що десь на росії чи в Україні у мене є повний тезка. Тут нічого дивного немає. Щоб поставити крапку у цьому питанні, адже, Тюлєнєвих в рф може знайтися ще))) звернувся до Міністерства юстиції з проханням ініціювати проведення стосовно мене перевірки Служби безпеки України щодо наявності в мене громадянства інших країн", — повідомив Тюлєнєв.

Він обіцяє оприлюднити результати перевірки.

Керівник Міністерства юстиції Денис Малюська як керівник Т.лєнєва схвалив це рішення, про що написав у Фейсбук.

Як писав KHARKIV Today, у червні звільнили директора "Інститут судових експертиз ім. проф. Бокаріуса" Олександра Клюєва, 29 червня виконуючим обов'язки директора призначили Сергія Тюлєнєва

До 29 червня Сергій Тюлєнєв  був директором Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України у Києві. Йому 47 років, він - кандидат економічних наук. Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ, Міжрегіональну Академію управління персоналом у Севастополі.

Згідно з офіційною біографією, до 2014 року він жив і працював у Криму, з березня 2014 року — у Києві: спочатку у Міністерстві соціальної політики України, у Міністерстві інфраструктури України, директором Центру науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції, з 2016 року - у Міністерстві юстиції України, з листопада 2022 був директором Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.