Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові новий директор Інституту Бокаріуса: що про нього відомо

Фото: НДЦСЕ.
Сергій Тюлєнєв призначений 29 червня.

Обов’язки директора Національного наукового центру "Інститут судових експертиз ім. проф. Бокаріуса" виконуватиме Сергій Тюлєнєв.

Олександра Клюєва звільнили з посади директора Інституту судмедекспертиз, 29 червня на його місце призначили виконуючого обов'язки - Сергія Тюлєнєва. На загальних зборах колективу новий керівник назвав основні аспекти діяльності та розвитку судово-експертної роботи — "удосконалення якості експертного забезпечення та підвищення авторитету експертної установи".

До 29 червня Сергій Тюлєнєв  був директором Науково-дослідного центру судової експертизи у сфері інформаційних технологій та інтелектуальної власності Міністерства юстиції України у Києві. Йому 47 років, він - кандидат економічних наук. Закінчив Одеський інститут Сухопутних військ, Міжрегіональну Академію управління персоналом у Севастополі.

Згідно з офіційною біографією, до 2014 року жив і працював у Криму, з березня 2014 року - у Києві: спочатку у Міністерстві соціальної політики України, у Міністерстві інфраструктури України, директором Центру науково-технічного супроводу дорожніх робіт та сертифікації дорожньої продукції, з 2016 року - у Міністерстві юстиції України, з листопада 2022 був директором Науково-дослідного центру судової експертизи з питань інтелектуальної власності Міністерства юстиції України.

За даними руху "Чесно", у 2012 році балотувався до Верховної Ради України від партії "Батьківщина", не пройшов, займався партійною розбудовою у регіонах.

"Інститут судових експертиз ім. проф. Бокаріуса" займається усіма видами експертиз і, зокрема, визначенням розміру шкоди та збитків, завданих фізичним та юридичним особам внаслідок збройної агресії російської федерації.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.