Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Карантинний показник у Харківській області перевищений у дев'ять разів

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Поки регіон — у "помаранчевій" зоні епіднебезпеки.

На 15 жовтня у Харківській області перевищені чотири карантинних показники з шести.

Рівень захворюваності на коронавірус у Харківській області становить 660 на 100 тисяч населення, що у 8,8 раза вище норми. Дані опубліковані на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

Також не відповідають нормі інші показники — коефіцієнт виявлення випадків інфікування, рівень госпіталізацій і завантаженість ліжок з киснем. Однак ці критерії враховують за останні три дні.

Коефіцієнт виявлення випадків інфікування перевищений два дні поспіль — 13 жовтня був 20,1%, 14 жовтня — 21,2% (норма дорівнює менше 20%).

Рівень госпіталізацій виходить за межі норми три дні поспіль — 92,5; 99,8 і 103,1 (повинен бути менше або дорівнює 60).

Перевищення завантаженості ліжок з киснем фіксували протягом двох днів: 12 жовтня показник становив 66,4%, 14 жовтня — 65,7% (норма менше або дорівнює 65%).

Як писав KHARKIV Today, 7 жовтня Державна комісія з техногенно-екологічної безпеки прийняла рішення про введення у Харківській області "помаранчевого" рівня епіднебезпеки, потім рішення прийняла обласна та міська комісії. Обмеження для "помаранчевої" зони почали діяти з 00:00 10 жовтня. Обмеження торкнулися театрів і кінотеатрів, басейнів, спортзалів, транспорту, шкіл.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.