Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ірина Венедіктова стане послом України в Швейцарії

Міністр закордонних справ України підписав відповідне подання.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба підписав подання Президентові України Володимиру Зеленському щодо призначення ексгенпрокурорки Ірини Венедіктової на посаду посла України у Швейцарії.

Про це Кулеба повідомив в інтерв'ю виданню "Укрінформ".

"Так, я підписав подання на призначення пані Венедіктової послом у Швейцарії", — сказав Кулеба.

Як зазначив міністр закордонних справ України, практика політичних призначень на дипломатичні посади була, є і буде в Україні, як і в інших країнах. Він пояснив: посол має відповідати певним якостям, у Венедіктової ці якості є.

"Потрібен приплив свіжої крові, свіжих думок і поглядів. Президент постійно придивляється до кандидатів на пріоритетні для його країни. Ми всі — Андрій Єрмак, я, Андрій Сибіга — постійно перебуваємо в пошуку людей, — сказав Кулеба. — Я вважаю, що Венедиктова має ці компетенції. Її робота з міжнародними партнерами в останні місяці якраз показала, що вона може себе проявити на міжнародному треку".

Нагадаємо, ввечері 17 липня Володимир Зеленський підписав два укази — про усунення Івана Баканова від виконання обов'язків голови Служби безпеки України та про відсторонення від посади генеральної прокурорки Ірини Венедіктової. Президент заявив, що великий обсяг злочинів проти нацбезпеки й зв’язків представників силових структур зі спецслужбами РФ ставить серйозні питання до керівників СБУ і генпрокуратури.19 липня Верховна Рада України звільнила Венедіктову.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.