Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ім'я 97-річного харків'янина внесли до Книги світових рекордів Гіннеса

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Рекордсменом став тенісист Леонід Якович Станіславський.

Леонід Станіславський визнаний найстаршим тенісистом на планеті, який бере участь у чемпіонатах.

Сьогодні, 7 липня, у харківському тенісному клубі "Унікорт" відбулася офіційна церемонія оголошення світовим рекордсменом Книги рекордів Гіннеса знаменитого харків'янина, 97-річного Леоніда Станіславського.

"Майже два роки безперервних комунікацій щодня здійснював відділ міжнародних зв'язків НРР (Національний реєстр рекордів, — ред.) з суддями Гіннеса і ось — довгоочікуваний момент: Леонід Станіславський офіційно визнаний найстаршим тенісистом на планеті, який бере участь у змаганнях у віковій категорії 90+" , — повідомила керівник Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

У реєстрі рекордів розповіли, що у 2017 році Леонід Станіславський двічі отримував титул національного рекордсмена України і нагадали, що незважаючи на свій поважний вік, Леонід Якович вже майже три десятки років регулярно грає у теніс. На тренуваннях він три рази у тиждень взимку і влітку.

Раніше KHARKIV Today писав, що у березні Леонід Якович Станіславський прищепився проти коронавірусу. Він пройшов обстеження, здав аналізи і отримав вакцину CoviShield.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.