Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ігор Терехов пообіцяв відновити будівництво метро

Ілюстративне фото
Будівництво вели кілька років до повномасштабної війни за кредитні кошти.

У Харкові продовжать будувати третю лінію метро.

Банки, у яких місто бере гроші на будівництво, підтримують проєкт, повідомили у Харківській міській раді з посиланням на мера Харкова Ігоря Терехова.

"Кредит є — метро побудуємо, а щодо закупівлі рухомого складу, теж ідемо за планом", — сказав Терехов.

За інформацією Харківської міськради, у проєкт внесли одну зміну. Вона стосується будівництва електродепо "Олексіївське" під землею. За словами Терехова, це рішення підтримали Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк.

Проєктом розвитку метро у Харкові передбачено будівництво електродепо, двох станцій метро у бік аеропорту й закупівлю 85 одиниць рухомого складу. Для цього місто взяло кредит у розмірі 320 мільйонів євро.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року президент Володимир Зеленський підписав угоду про будівництво двох станцій метро у Харкові в кредит. На будівництво двох станцій Олексіївської лінії підземки — "Державінської" та "Одеської" — Європейський інвестиційний банк займає Харкову 160 мільйонів євро.

Нові станції харківського метро "Державінська" і "Одеська" та перегінні тунелі планували почати будувати у 2022 році. Переможця тендеру мали оголосити навесні.

Як писав KHARKIV Today, 30 вересня 2022 року в Києві харківський міський голова Ігор Терехов зустрівся з головою Європейського інвестиційного банку. Під час зустрічі голова банку підтвердив намір продовжувати надавати кредит Харкову на проєкти, що знаходилися на стадії розробки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.