Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Голівудська акторка озвучила стрічку про бомбардування Харкова

Історію про харків'ян розповідає Кейт Бланшетт.

Фільм розповідає про пожежників та медиків, які рятували людей та місто під час війни.

Голівудська акторка й посол доброї волі ООН Кейт Бланшетт представила документальну стрічку під назвою "Ukraine: Life Under Attack: Dispatches", де показала Харків під час війни. Стрічку акторка спродюсувала з каналом Channel 4 Plus (Британія). Крім того, вона ж озвучувала фільму. Про це пише Vogue з посиланням на телеканал Channel 4 Plus.

"Ось на що схоже життя тих, хто потрапив під перехресний вогонь путінської війни з Україною. Кейт Бланшетт розкаже історію харків'ян, що чіпляються за своє життя перед обличчям російського бомбардування", — розказали в офіційному Twitter телеканалу Channel 4 Plus.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові показали фільм про будинок "Слово"

Продюсери назвали стрічку історією битви за Харків очима мешканців та співробітників Держслужби з надзвичайних ситуацій, на яких випав основний тягар російської навали.

Фільм триває майже годину. Головними героями фільму стали пожежник Роман і його команда, парамедикині Тетяна та Ірина. Крім медичної допомоги пораненим, Тетяна та Ірина допомагали людям, що укривалися у харківському метро. 

Зокрема, у фільмі показали зруйновані після обстрілів цивільні об'єкти, будівлю поліції на СБУ,  пожежу на ринку "Барабашово", дорослих і дітей, що укривалися від обстрілів в метро, жителів, втративших домівки та поранених.

"Це насправді зворушливий портрет життя в Харкові й Харківській області з погляду цивільних осіб й аварійно-рятувальних служб, які залишилися в місті під час російського вторгнення", — зазначив виконавчий продюсер фільму Невін Мабро.

Подивитися документальний фільм "Ukraine: Life Under Attack: Dispatches" можна на сайті телеканалу Channel 4 Plus за посиланням.

Зазначимо, Кейт Бланшетт відома фільмами "Єлизавета" (1999), "Авіатор" (2005), "Жасмин" (2013), "Володар перснів" (2001-2003).

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.