Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

31 березня, 2021 - 18:01

Головний дорожник Кернеса звільнився з Харківської міськради

Володимир Чумаков очолював департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради з 2010 року.

Володимир Чумаков написав заяву за власним бажанням.

З понеділка 29 березня Володимир Чумаков не працює в Харківській міськраді. Він написав заяву за власним бажанням. Інформацію про це KHARKIV Today підтвердив директор департаменту з питань інформації та зв'язків з громадськістю Харківської міськради Юрій Сидоренко. На сайті міськради Чумаков залишається поки директором.

За даними "Newsroom", обов'язки Чумакова виконує його заступник Ігор Київський, якого підозрюють в розтраті бюджетних коштів.

Нагадаємо, Ігор Київський став одним із шести чиновників департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міськради, яким в листопаді 2019 року було оголошено підозру. За даними пресслужби прокуратури Харківської області, сума збитків склала понад 5 мільйонів гривень. Слідчі встановили, що чиновники під час заміни асфальтового покриття передавали підряднику асфальтну крихту (гранулят) за заниженою ціною. За даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України (розтрата майна в особливо великих розмірах).

У суді Ігор Київський говорив, що не вважає себе винним, тому що економив бюджетні гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській міськраді відмовилися називати зарплати топ-чиновників

"Я вважаю підозру необґрунтованою, тому що були проведені дослідження, які показали, що продані відходи не мають ніякої цінності як матеріал і в будівництві не використовуються. Це сміття, за утилізацію якого необхідно платити гроші. Дані відходи були оцінені проєктними інститутами. Це є в матеріалах справи. Була визначена ціна цих відходів. Підрядна організація погодилася вивезти це сміття з будмайданчика на майданчик собі. Тому на вищевказану суму вартість будівництва зменшилася, а не збільшилася. Прошу не застосовувати до мене ніякого запобіжного заходу, бо я беру участь у всіх слідчих діях, нікуди не ховаюся", — сказав Київський.

Раніше KHARKIV Today писав, що Володимир Чумаков не вніс до декларації іспанську фірму, яка належить його дружині і дочці. Так, у Ольги і Аліни Чумакових є іспанська компанія ACTIVIDADES INMOBILIARIAS BEREZEN S.L, яка займається наданням в оренду нерухомості. Вона зареєстрована в місті Жирона в автономному співтоваристві Каталонія.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.