Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 квітня, 2021 - 13:35

Стало відомо, хто замінить головного дорожника Кернеса

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
На місце Володимира Чумакова претендує Віталій Бура.

Після 13 років роботи в "Шляхрембуді" Віталій Бура вирішив перейти до департаменту міськради.

Директор комунального підприємства з ремонту і будівництва автошляхів Харкова "Шляхрембуд" Віталій Бура хоче стати директором департаменту будівництва і дорожнього господарства Харківської міської ради. Це стало відомо з декларації кандидата, яку Бура опублікував на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Відзначимо, раніше департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради очолював Володимир Чумаков. Однак він написав заяву про звільнення за власним бажанням і з 29 березня не працює. Декларацію перед звільненням подав у НАЗК 15 квітня. Його зарплата з січня по квітень 2021 склала 159 тисяч гривень. Обов'язки Чумакова виконував його заступник Ігор Київський, якого підозрюють в розтраті бюджетних коштів.

Віталію Бурі 53 роки. Одружений, у нього є три дочки і два сина. У 1990 році закінчив Харківське вище військове авіаційне інженерне Червонопрапорне училище (факультет — конструкція літальних апаратів і силової установки). У 2006 році — Національну академію державного управління при Президентові України, в 2010-му — Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. У 2010 році здобув освіту в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті.

Виталий Бура
Віталій Бура. Фото: Харківська облрада

Працював на авіаційному комунальному підприємстві "Міжнародний аеропорт Харків". З 2008 року —  начальник комунального підрядного спеціалізованого підприємства з ремонту і будівництва автошляхів Харкова "Шляхрембуд". На місцевих виборах восени 2020 балотувався до Харківської обласної ради від партії "Блок Кернеса — Успішний Харків", проте не пройшов.

У декларації Бури вказаний будинок площею 287,6 квадратних метра в Харкові, який належить його батькові. Інше майно (нерухомість або автомобілі) не задекларував.

У 2020 році Бура заробив 471 670 гривень в "Шляхрембуді". Ще 133 066 гривень склала пенсія. Його дружина від підприємництва отримала в минулому році 788 683 гривень, в адвокатському об'єднанні "Добро" заробила 16 515 гривень.

Готівкою Бура зберігає 85 000 доларів і 895 000 гривень, на банківському рахунку —  140 581 гривня. У його дружини є 5944 гривні і 5510 гривень на банківських рахунках.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.