Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

26 квітня, 2021 - 09:41

Газ подорожчає з 1 травня: постачальники назвали нові тарифи для жителів Харківської області

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / Facebook
Ціну за кубометр газу встановили до 30 квітня 2022 року.

Споживачів переведуть на річний тариф автоматично. Ціна на газ протягом року не змінюватиметься в бік збільшення, незважаючи на сезонні цінові коливання на ринку.

З 1 травня всіх побутових споживачів в Харківській області переведуть в тариф "Твій газ річний", який буде діяти до 30 квітня 2022 року. Ціна тарифу складе 7,99 гривні за кубометр газу. Про це повідомили в компанії "Харківгаз Збут".

"Серед переваг тарифу — те, що ціна газу протягом року може змінюватися тільки в сторону зменшення, а клієнтові не потрібно збирати документи і підписувати новий договір. Водночас, споживачі, як і раніше, повинні будуть передавати показання лічильника та оплачувати газ щомісяця", — пояснили в "Харківгаз Збуті".

Також в компанії пропонують клієнтам тариф "Твій газ місячний", ціна якого в травні теж складе 7,99 гривні за кубометр. Перевагою цього тарифу називають ринкову ціну і можливість здешевлення газу під час весняно-літнього сезону.

Відзначимо, "Нафтогаз" також представив річну ціну на газ. Фіксований річний тариф складе 7,96 гривні за кубометр (з податком, без вартості доставки). Тариф діє в період — з 1 травня 2021 року по 30 квітня 2022 року. Клієнтів переводять автоматично, тариф "Фіксований" доступний також для одержувачів пільг і субсидій.

Для клієнтів "Нафтогазу", які раптово втратили постачальника, у травні ціна на газ складе 9,57 гривні за кубометр.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.