Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У місті Харківської області обіцяють залишити фіксовану ціну на газ

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
газ, цена на газ, Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Лозівському КП "Теплоенерго" підняли ціну на газ, але населенню обіцяють не підвищувати.

Фіксована ціна на газ для жителів Лозівської міської територіальної громади залишиться до квітня 2022 року.

Для комунального підприємства "Теплоенерго" Лозівської міської ради встановили нову ціну на газ — понад 27 000 гривень за 1000 кубометрів. Однак населенню обіцяють залишити фіксовану ціну в розмірі 7420 гривень до квітня 2022 року. Про це повідомила радниця голови Лозівської міської територіальної громади Ганна Скрипник з посиланням на директора КП "Теплоенерго" Сергія Малишева на офіційній сторінці Facebook "Лозова. Новини".

"Постачальник "Нафтогаз Трейдинг" надіслав додатковий договір з жовтневою вартістю блакитного палива для опалення бюджетних та інших організацій. Для населення вартість газу залишиться фіксованою до квітня 2022 року — 7420 гривень, якщо вистачить обсягу, відведеного для жителів міста, інакше доведеться добирати дорожчий газ", — пояснила Скрипник.

Радниця голови Лозівської міської територіальної громади нагадала: у вересні КП "Теплоенерго" планувало збільшити вартість послуги до 3813,81 гривні за гігакалорію (з урахуванням ціни газу в розмірі 19 400 гривень). Зараз тариф знову можуть коригувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У місті Харківської області збільшать тарифи на тепло і воду

Як писав KHARKIV Today, комунальне підприємство "Харківські теплові мережі" має внести передоплату за газ за жовтень (старт опалювального сезону) державної компанії "Нафтогаз" у розмірі 450 мільйонів гривень.

Якщо з січня "Харківські тепломережі" купували газ по 8000 гривень за тисячу кубометрів, то у жовтні ціна підніметься до 20 000. На платіжках харків'ян це не відобразиться — місто очікує допомоги від держави.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.