Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Жителям Харківської області обіцяють один із найнижчих тарифів на газ до весни 2022 року

Фіксовану ціну споживачам залишать до кінця опалювального сезону.

Тариф становить 7,99 гривні.

До кінця опалювального сезону ціну на газ для жителів Харківської області підвищувати не будуть, оскільки всі побутові споживачі переведені на річні контракти, де ціна становить 7,99 гривні. Про це повідомили у компанії "Харківгаз Збут".

"На якому б тарифі не були наші клієнти, ціна на газ для них до кінця квітня 2022 року становитиме 7,99 гривні за кубометр", — сказав директор компанії "Харківгаз Збут" Павло Тиндик.

Жителям Харківської області пропонують до 30 вересня включно перейти на тариф "Рівномірний платіж", який фіксує ціну на газ на одному рівні до травня 2022 року. На сьогоднішній день цей тариф вибрали 12 000 жителів.

У "Харківгаз Збуті"" нагадали: ціна на газ зростає, з другої половини вересня на Українській енергетичній біржі ціна на закупівлю газу перевищила 30 гривень за кубометр.

У інших містах вже озвучили нові тарифи на рік. Найвищі цінники на газ — 13,5 грн. за кубометр — встановили: Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія і Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

Як писав KHARKIV Today, жителі Харківської області заборгували за газ 2,4 мільярда гривень.

На 1 вересня борг жителів Харківської області за газ становить 2,416 мільярда гривень, що на 123 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року. Найбільший борг за газ утворили жителі Балаклійської, Лозівської та Первомайської територіальних громад, найкраще оплачують послугу у Великобурлуцькій і Сахновщинській громадах.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.