Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

08 червня, 2021 - 13:39

Фірмі Ярославського віддали лабораторію в одній з харківських лікарень

Иллюстративное фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Перед здачею в оренду в ПЛР-лабораторії оновили обладнання.

За даними ХАЦ, місячна оренда становить менше 1% вартості майна.

Фірма "Астравір Текнолоджі" отримала право взяти в оренду медичне обладнання, зокрема нову ПЛР-лабораторію, які знаходилося на балансі міської лікарні №17. Інформацію про це опублікували на сайті ProZorro.Продажі, передає  Харківський антикорупційний центр.

Аукціон з оренди оголосило управління комунального майна та приватизації департаменту економіки та комунального майна Харківської міської ради. Медичне обладнання знаходиться на проспекті Московському, 195 (адреса збігається з адресою лікарні №17).

"Йдеться про медичне обладнання загальною вартістю 14 мільйонів гривень. Зокрема, в оренду передають геномний секвенатор NGS нового покоління lon GeneStudio S5 System, систему автоматизованої пробопідготовки NGS lon Chef Instrument, ампліфікатор SimpliAmp Thermal Cycler, 02 ml, 96 WELL, флоуріметр Qubit 4 Fluorometer, ПЛР в реальному часі відкритого типу GuantStudio 5 Real-Time PCR System, 96-well, 0,2 ml, дві ламінарні шафи 2-го класу захисту BioTectum 1,2 Advantage, десять бактерицидних ламп Bio Tectum UV 50, п'ять УФ боксів для ПЛР-робіт UVC / T-AR Biosan", — розповіли у ХАЦ.

Там порахували, вартість оренди в місяць складе — 119 480 гривень, тобто місячна оренда менше 1% вартості майна. Все це медичне обладнання передали на баланс лікарні у квітні 2020 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківська область — у п'ятірці лідерів за кількістю випадків COVID-19

Антикорупціонери додали, у квітні 2020 року мер Харкова Геннадій Кернес обіцяв створити комунальну лабораторію для проведення тестів всіх видів, зокрема на виявлення COVID-19.

У ХАЦ уточнили, фірма "Астравір Текнолоджі" зареєстрована у 2020 році. Кінцевим бенефіціаром є Олександр Ярославський. Співзасновники підприємства — Олексій Ярославський, Наталія Гутовська і Вадим Ханенко. Раніше ця фірма почала заробляти на продажу ПЛР-тестів  для лабцентру.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.