Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Фермерам із Харківської області пропонують безкоштовне насіння

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Відкритий прийом заявок.

Насіння надають малим фермерам у прифронтових областях.

Фермери Харківської області можуть отримати насіння від Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO). Заявки прийматимуть до 10 березня. Про це повідомили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Харківській області.

Усього в Україні нададуть таку допомогу 3000 малих фермерських господарств у дев'яти областях — Сумській, Чернігівській, Донецькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській та Одеській.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як мешканцям Харківщини отримати допомогу від Норвегії

Як розповіли у Міністерстві аграрної політики та продовольства України, отримати можна насіння пшениці, ячменю або гороху. Програма розрахована на юридичних осіб (фермерські господарства та товариства з обмеженою відповідальністю) й фізичних осіб-підприємців, у яких є від 10 до 500 гектарів угідь.

"Кожен бенефіціар отримає 2000 кілограмів насіння ярих культур, що дозволить засіяти 10 гектарів землі. Залежно від регіону, фермери можуть вибрати одну з трьох ярих культур: пшеницю, ячмінь або горох", — розповіли у Міністерстві агрополітики.

Для того, щоб отримати насіння, потрібно подати відповідну заявку через Державний аграрний реєстр за посиланням тут. Зробити це можна до 10 березня. Інструкція для реєстрації в цьому реєстрі знаходиться за посиланням.

Дізнатися інформацію можна у контакт-центрі Державного аграрного реєстру за номером телефону: +38 044 339 9215, пошта реєстру — support@dar.gov.ua. Номери телефонів Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO): +38 099 090 7582 та +38 068 318 0943, пошта —  UA-Feedback@fao.org.

Як писав KHARKIV Today, цього року у Харківській області планують засіяти 40% сільськогосподарських земель. Сільгоспроботи зможуть проводити на територіях, які не перебували під окупацією та де не було бойових дій.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.