Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ексмер Харкова у військовій формі позує на танку

Фото: Instagram/Алла Добкіна
Михайло Добкін зачекінився на звільненій Борівщині.

Михайло Добкін, який хотів, щоб його вважали націоналістом, одяг військову форму, фотографувався на танку та носив протитанкові міни. 

Фотографії та відео колишнього мера Харкова Михайла Добкіна зі звільненої Харківщини опублікувала його донька Алла Добкіна.  

"Ви запитували де мій тато…у відрядженні…у дуже короткому", — написала вона. 

На кадрах Михайло Добкін у формі ЗСУ перебуває на деокупованій Борівщині. Він виніс із лісу протитанкові міни, які назвав підберезовиками. А також заліз на танк, щоб попозувати. 

Фото: Instagram/Алла Добкіна
Фото: Instagram/Алла Добкіна
Скрін: Відео
Скрін: Відео
Скрін: Відео
Скрін: Відео

Фотосесія колишнього мера Харкова сподобалася не всім. У коментарях користувачі Instagram назвали Михайла Добкіна клоуном та зазначили, що у людей коротка памʼять, а також додали: Борівщину звільнили кілька днів тому. На деякі негативні коментарі Алла Добкіна відповідала фразою "іди з богом".  

"Загін "Беркут"?, — спитав один із користувачів Instagram під кадрами. 

"Ну чому? Чому вони ходять бродять по землі нашій, наче нічого злочинного не зробили. Як зручно зараз надягти форму, наліпити шеврон і типу все ок. Тато ваш причетний до сьогднішніх подій…. Як вам там всім колаборантам спиться взагалі?", — написала іще одна.

"Мішаня, я, звісно, розумію, що люди в житті помиляються і здатні до змін, але в моїй ясній пам'яті ще дуже свіжі спогади як мінімум лютого 2014 року, коли я з пацанами на Палаці спорту були під час вашого колорадського збіговиська, а потім на ОДА з подальшими наслідками. Тому, ніх*я цим позерством (по суті передвиборним на майбутнє) в чистій формі і словами в стилі "батько наш Бандера" не стреш ти це", — зазначив інший.

Деякі коментатори, навпаки, підтримали еволюцію колишнього міського голови, який раніше виступав проти Революції Гідності і за дружбу з Росією.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Борівську громаду остаточно звільнили від окупантів

Нагадаємо, наприкінці червня Добкін хотів, щоб його вважали націоналістом. Зізнання про власні переконання він проілюстрував відео зі звуками сирен та вибухів. У лютому 2021 року колишній мер Харкова заявляв, що він проукраїнський політик. До цього він десяток років послідовно просував ідею про те, що Росія — найближчий український друг і партнер, а Революцію Гідності влаштувала "купка оскаженілих націоналістів з Говерли".

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.