Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Борівську громаду остаточно звільнили від окупантів

Фото: ГУР Міноборони України
У ГУР Міноборони України підтвердили звільнення міста на півдні Харківщини.

Перші повідомлення про звільнення Борової з'явилися третього жовтня.

Українські захисники остаточно звільнили селище Борова в Харківській області від російських окупантів. У селищі встановили державний прапор України. Про це повідомили в Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

"Воїни спецпідрозділу ГУР МО України KRAKEN успішно провели дерашизацію населеного пункту Борова Харківської області — підняли прапор над селищем! Для російських окупантів ГУР МО України нагадує: Харківська, Донецька, Луганська, Запорізька, Херсонська область, а головне півострів Крим — це Україна. Ви прийшли до нас з мечем? Від меча й помрете! Слава Україні!", — зазначили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

г
Фото: ГУР Міноборони України
г
Фото: ГУР Міноборони України

Також про остаточну деокупацію Борової повідомив начальник Головного управління Нацполіції в Харківській області Володимир Тимошко. На відео Тимошко топче російський прапор і каже: "Так буде у кожному звільненому місті України".

"Борівська територіальна громада остаточно звільнена від окупантів. Поліцейські в повному обсязі виконують службові обов'язки на деокупованій території", — написав у своєму Facebook Тимошко.

Поліцейські приймають заяви про кримінальні злочини та злочини російських окупантів, вибухонебезпечні предмети, проводять зачистку території, аби виявити колаборантів. Жителів Борової просять повідомляти в поліції про злочини під час окупації. Зробити це можна за номерами телефонів — 102 або (050) 302-20-44 (чергова частина Головного управління Національної поліції в Харківській області).

т
Фото: Володимир Тимошко

Як писав KHARKIV Today, 3 жовтня у Борівській селищній раді повідомили про те, що Збройні сили України звільнили Борову і більшу частину Борівської громади. 4 жовтня деокуповані села Богуславка та Борівська Андріївка. Підтвердження про звільнення від Міноборони України на той час не було.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.