Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Директора магазина у Харкові зобов'язали знизити гул від холодильників

Фото: ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області
Житель Салтівки поскаржився на шум у крамниці.

До магазину прийшли з перевіркою.

Мешканець багатоквартирного будинку по вулиці Гвардійців Широнінців, 15/46 у Харкові звернувся до Головного управління Держпродспоживслужби у Харківській області зі скаргою про гул від компресора холодильників продовольчого магазину, який розташований на першому поверсі житлового будинку. Про це повідомили на сайті ГУ Держпродспоживслужби у Харківській області.

Співробітники Держпродспоживслужби перевірили магазин. Під час позапланової перевірки виявили порушення ч. 1 ст. 24 Закону України "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення" та абзац 1 п. 1 додатка 1 до Державних санітарних норм допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови (від 22 лютого 2019 року №463). Тому директора магазина зобов'язали усунути порушення.

"Директору магазину винесено припис про усунення виявлених порушень з вимогою підтвердити ефективність реалізованих рішень шляхом здійснення лабораторно-інструментальних вимірювань параметрів шуму на другому поверсі житлового будинку заявника, а в разі перевищення рівня шуму вжити вичерпні заходи щодо його зниження", — розповіли у Держпродспоживслужбі.

Як писав KHARKIV Today, ТОВ фірма "АПРЕЛЬ" повідомило про виявлення підробки на продукцію його виробництва — солодковершкового масла екстра 82,5%

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.