Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Двох суддів Харківського апеляційного суду звільнили у відставку

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Служительки Феміди подали відповідні заяви.

Йдеться про суддів Харківського апеляційного суду Ларису Швецову та Світлану Кругову.

9 вересня на засіданні Вищої ради правосуддя розглянули матеріали про звільнення суддів за загальними обставинами, а саме у зв'язку з подачею заяв про відставку. Вища рада правосуддя вирішила звільнити 11 суддів, з них восьмеро — судді апеляційних судів, у зв'язку з подачею заяв про відставку. Про це повідомили на порталі "Судова влада".

Зокрема, звільнили у відставку суддів Харківського апеляційного суду Ларису Швецову і Світлану Кругову.

З 2018 року Лариса Швецова — член Вищої ради правосуддя. Входить до складу постійних комісій та робочих груп Вищої ради правосуддя, член постійної комісії з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні та постійної комісії з питань Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи. Відповідно до статті 25 Закону України "Про Вищу раду правосуддя" звільнення Лариси Швецової з посади судді у відставку не припиняє її повноважень як члена Вищої ради правосуддя.

Відзначимо, на сайті Харківського апеляційного суду значиться, що там здійснюють правосуддя 16 служителів Феміди, враховуючи Ларису Швецову і Світлану Кругову.

Як писав KHARKIV Today, 26 серпня Вища рада правосуддя звільнила у відставку суддю Харківського апеляційного суду Ігоря Савченка.

Нагадаємо, у 2020 році з 33 суддів Харківського апеляційного суду звільнилися у відставку 15. До кінця минулого року було 18 суддів з 60 за штатом, тобто укомплектованість становила всього 30%. На одного суддю апеляції доводилося 222 тисячі чоловік.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.