Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Добровольці "Гвардії наступу" проходять вишколи на Харківщині

Фото: ХОВА
1
Тривалість підготовки становить не менше шести тижнів.

Тренування відбуваються у наближених до бойових умов на одному з полігонів Харківської області.

Добровольців навчають, як поводитися зі зброєю, а також засвоюють основні правила стрільби, метання гранат, зокрема, відпрацьовують алгоритм надання медичної допомоги, — повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

Начальник бойової підготовки третьої бригади оперативного призначення Нацгвардії підполковник Артем Зінов'єв зазначив, що підготовка проходить у три етапи.

Перший — загальновійськова: включає вогневу, інженерну підготовку, а також тактичну медицину та топографію. Другий етап — це підготовка спеціалістів: снайперів, кулеметників, гранатометників та екіпажі БТРів. Третій етап — це колективна підготовка, під час якої відпрацьовується виконання завдань у складі відділень, взводів, рот та батальйонів. 

Артем Зінов’єв підкреслює: тривалість підготовки становить не менше шести тижнів.

Один з добровольців, 50-річний "Піонер", приєднався до штурмового підрозділу "Спартан" у лютому. 

"У мене є військовий досвід, тож наразі я є командиром стрілкового відділення. Зараз ми опановуємо навички поводження зі зброєю", — розповів "Піонер".

Нагадаємо, на початку лютого 2023 року Міністерство внутрішніх справ України запустило національну кампанію "Гвардія наступу" та створило вісім штурмових бригад: "Сталевий кордон", "Червона калина", "Лють", "Рубіж", "Спартан", "Кара-Даг", "Буревій", "Азов".

Наразі долучитися до "Гвардії наступу" можна у десяти центрах надання адміністративних послуг у Харківській області.

До штурмових бригад набирають поліцейських, прикордонників, нацгвардійців, а також цивільних.  Вступити до бригад можуть люди будь-якого віку, окрім неповнолітніх та пенсіонерів. Приймають і чоловіків, і жінок. У штурмових бригадах будуть різні підрозділи, у тому числі медичні та матеріального забезпечення.

Як писав KHARKIV Today, новий стрілецький батальйон тренується на полігоні в Харківській області.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.