Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові презентували поштову марку на честь Гвардії наступу

Фото: ХОВА
Тираж блоку складає 235 000 примірників.

На марках зображені нацгвардійці, прикордонники та поліцейські, які входять до складу "Гвардії наступу".

9 травня у Харкові презентували марку "Слава Силам оборони і безпеки України! Гвардія наступу". У погашенні марки взяли участь голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, начальник Головного управління Нацполіції Володимир Тимошко та директор харківської дирекції компанії "Укрпошта" Юрій Савченко.

"На нових поштових марках, присвячених "Гвардії наступу", зображені бійці Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та Національної поліції України. Ці підрозділи допомагають визволяти Україну від російських загарбників. Вдячний всім Захисникам і Захисницям, які борються за нашу свободу та незалежність", — сказав Синєгубов.

Марки вийшли тиражем блоку 235 000 примірників, блок складається з трьох марок. Окрім цього, до блоку створили конверт "Перший день", немаркований художній конверт і три художні картки. Автор поштового випуску - український художник Олександр Охапкін.

За інформацією ХОВА, далі у планах "Укрпошти" є створення марок на честь розвідки та Служби безпеки України.

Як писав KHARKIV Today, у жовтні у Харкові погасили марку "Слава Збройним силам України!". Марковий аркуш "Слава Збройним силам України!" складався з шести марок із зображенням військових, на кожній марці — окремий вид і рід Збройних сил.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.