Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Новий стрілецький батальйон тренується на полігоні в Харківській області

Фото: ХОВА
Вишкіл триватиме до середини весни.

Серед військових батальйону, які тренуються, є колишні механіки, інженери, трактористи та робітники.

На одному з полігонів Харківської області проходить вишкіл окремого стрілецького батальйону. Умови наближені до бойових. Навчатимуться бійці до середини квітня. Після завершення вишколу вони будуть готові виконувати бойові завдання. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації з посиланням на командира 416-го окремого стрілецького батальйону Сергія Савченка.

"Під час тренувань наші хлопці відчули, що вони – військові. У кожного є бажання вчитися і підвищувати рівень бойової підготовки. Інструктори щодня викладаються по максимуму і передають якомога більше практичних знань. Кожен розуміє, що ці знання знадобляться на передньому краї", — розповів Сергій Савченко. 

10 березня бійців 416-го батальйону навчали тактики та вогневої підготовки. Навчальні стрільби проходять у двох форматах — у складі відділень та форматі одиночної підготовки.

"Хлопці стараються, це помітно. Якщо людина мотивована, то тут немає нічого складного, а наші військові – саме такі. Кожен готовий захищати Батьківщину зі зброєю у руках і прагне якнайшвидше прогнати зло з нашої землі", — зазначив інструктор із бойової підготовки з позивним "Сева".

Усі охочі доєднатися до Збройних сил України можуть дзвонити на "гарячу лінію" за номером телефону: 0-800-300-441 (із 09:00 до 18:00).

Нагадаємо, наприкінці лютого 2023 року військовослужбовці нового 416-го окремого стрілецького батальйону Харківської області склали присягу. Командиром цього батальйону став Сергій Савченко. 

Також на початку лютого 2023 року Міністерство внутрішніх справ України запустило національну кампанію "Гвардія наступу" та створило вісім штурмових бригад: "Сталевий кордон", "Червона калина", "Лють", "Рубіж", "Спартан", "Кара-Даг", "Буревій", "Азов".

Наразі долучитися до "Гвардії наступу" можна у десяти центрах надання адміністративних послуг у Харківській області.

До штурмових бригад набирають поліцейських, прикордонників, нацгвардійців, а також цивільних.  Вступити до бригад можуть люди будь-якого віку, окрім неповнолітніх та пенсіонерів. Приймають і чоловіків, і жінок. У штурмових бригадах будуть різні підрозділи, у тому числі медичні та матеріального забезпечення.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.