Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До кінця року трамваї на Весніна курсуватимуть у реверсивному режимі

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Дорогу на вулиці Весніна розширять за рахунок демонтажу однієї трамвайної колії на користь автомобілістів.

У мерії запевнили: скасовувати трамваї через розширення вулиці не будуть.

Проїжджу частину на вулиці Весніна у Харкові розширять і облаштують нею реверсивний рух для трамваїв. Про це повідомив заступник харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.

"У нас немає демонтажу [трамвайних рейок — ред.], у нас є організація реверсивного руху. Трамвай як ходив, так і буде ходити. У цьому році плануємо, — сказав Водовозов. — Там буде розширення самої вулиці Весніна — від Сумської ми йдемо вниз, розширюємо вулицю, робимо реверсивний рух трамваїв, так як зробили на вулиці Мойсеївській. У такий спосіб прибираємо це пляшкове горло, яке ми сьогодні маємо, тому що ми у більш швидкому потоці. Це все комплексне рішення".

Створення реверсивного руху називають першим етапом розширення вулиці Весніна. Далі заплановано зменшення реверсу за рахунок будівництва ще однієї смуги трамвая і створення внутрішнього кільця. Це у планах на наступний рік.

На цей рік, окрім розширення вулиці Весніна, планують почати будувати розв'язку в районі метро "Київська", паралельно — проєктувати інші розв'язки.

Щодо будівництва дороги через "Барабашово" зараз тривають тендерні процедури. За словами Водовозова, сьогодні йде перекладка мереж.

Як писав KHARKIV Today, харків'яни просили не знищувати трамвайні колії на Весніна.

Після повідомлення про розширення проїжджої частини на вулиці Весніна і Журавлівському узвозі (коли одну трамвайну колію демонтують на користь автомобілістів) харків'яни написали до мерії петицію, де попросили скасувати тендери і розробити альтернативний проєкт зі збереженням двох трамвайних шляхів.

Раніше секретар Харківської міськради Ігор Терехов пояснив, що розширення вулиці Весніна пов'язане з будівництвом віадука біля метро "Київська".

На проєкт демонтажу трамвайних колій  для розширення дороги на вулиці Весніна планують спрямувати 4,5 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.