Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До Харківської області привезли велику партію вакцини Pfizer

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today 
Лікарі рекомендують використовувати цю вакцину для бустерних щеплень.

Для охочих вакцинуватися є кілька різновидів вакцин. 

До регіону привезли 17 550 доз вакцини Сomirnaty, розробленої німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer. Препарат уже розподілили серед медичних закладів Харкова та області. Вакцину проти COVID-19 в Україну доставив Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у межах міжнародної ініціативи COVAX. Відповідну інформацію опублікувала Харківська обласна військова адміністрація. 

"Ця вакцина може бути використана як для першого чи другого щеплення, так і для бустерної та додаткової вакцинації. Нагадаю, що МОЗ рекомендує бустерні щеплення робити саме мРНК вакциною", — пояснив директор департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов.

За його словами, в області достатньо вакцини CoronaVac, є в наявності Janssen. Очікується надання Харківщині другої партії Сomirnaty.

"Єдиним дієвим засобом протидії хворобі є вакцинація. Бережіть своє здоров’я та піклуйтесь про близьких", — сказав Максим Хаустов. 

Перелік пунктів та центрів, де можна зробити щеплення — за посиланням

Нагадаємо, на початку вересня було відомо, що захворюваність на коронавірус в області зросла вдвічі, порівняно з літнім періодом. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.