Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

18 квітня, 2021 - 12:00

До Харківської області приїхала вакцина від коронавірусу Pfizer

До регіону доставили 1170 доз вакцини.

Використати цю партію вакцини обіцяють протягом тижня.

У неділю, 18 квітня, до Харківської області доставили першу партію вакцини Pfizer / BioNTech. На обласний аптечний склад привезли 1170 доз вакцини. Про це повідомляє пресслужба Харківської облдержадміністрації.

Повідомляється, що вакцина прийшла в спеціальних боксах, які тримають температуру до мінус 80 градусів до 30 діб. Кожен флакон містить шість доз вакцини.

Перед розведенням препарат необхідно розморожувати протягом двох годин. За добу до введення вакцину переводять в температурний режим 2 - 8 градусів, після цього використовувати її необхідно протягом п'яти діб.

За словами в.о. директора департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Ігоря Волченка, робити щеплення цією вакциною будуть людям, які знаходяться в інтернатних закладах області та працівникам цих установ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Б'ємо рекорди. Коли епідемія коронавірусу в Харкові піде на спад?

"Уже опрацьовані списки і розроблений щоденний план вакцинації на тиждень. Використати цю партію вакцини повинні протягом тижня. У Харківській області підготовлені дві мобільні бригади, які пройшли навчання для роботи з вакциною Pfizer", - розповів Ігор Волченко.

Раніше KHARKIV Today писав, що МОЗ заборонило прищеплювати публічних людей вакциною Pfizer. Відповідний указ підписав міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Він нагадав, що більшість померлих після ускладнень від коронавірусу становлять літні люди, тому категорію пенсіонерів потрібно прищепити американської вакциною в першу чергу.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.