Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

До дітей із деокупованої Харківщини їде потяг Святого Миколая

Фото: "Укрзалізниця"
Дітям вручать подарунки та покажуть виставу.

Потягом Святого Миколая везуть понад 33 000 подарунків дітям із деокупованих територій України.

19 грудня у перший рейс вирушив потяг Святого Миколая. Він курсуватиме найближчі п'ять днів і приїде до дітей на деокупованих територіях Донецької та Харківської областей, Миколаєва та Херсона. У потязі є "залізна резиденція" Святого Миколая. Окрім подарунків, потяг привезе дітям театралізоване дійство, яке можна буде подивитися у спеціально облаштованому вагоні. Про це повідомили в компанії "Укрзалізниця".

"Потяг Святого Миколая" — це спільний проєкт "Укрзалізниці" та ЮНІСЕФ. Дітям подарують портфелі зі шкільним приладдям. Частину подарунків передадуть військовим адміністраціям, які розподілять їх серед дітей.

Як пояснили в "Укрзалізниці", точний час прибуття потяга може змінюватися з безпекових причин, оголошують час військові цивільні адміністрації безпосередньо у регіоні. Перший рейс прибув на Донеччину зранку 20 грудня.

"Укрзалізниця" та ЮНІСЕФ у цьому проєкті співпрацюють із військово-цивільними адміністраціями. Розуміючи, що не всі діти регіону матимуть змогу прийти до станції, частину подарунків буде передано напряму ВЦА. Далі вже їм належить розподілити подарункові набори за списками дітей до 10 років, що проживають у відповідних громадах", — пояснили у залізничній компанії.

мик
Фото: "Укрзалізниця"
мик
Фото: "Укрзалізниця"
мик
Фото: "Укрзалізниця"

Як писав KHARKIV Today, у День Святого Миколая, 19 грудня, на станції метро "Університет" відкрили головну ялинку Харкова. Щодня на станції метро будуть давати вистави, у цей час потяги не зупинятимуться.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.