Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

У Харкові відкрили заощадливу новорічну ялинку

Фото: "Суспільне Харків"
Цьогоріч головна ялинка розташована у метро.

Щодня на станції метро будуть давати вистави, у цей час потяги не зупинятимуться.

19 грудня на станції метро "Університет" відкрили головну ялинку міста. Через війну ялинку вирішили не встановлювати на площі Свободи, а обрали безпечне місце — підземку.

Вогники на ялинці засвітилися. Як пише "Суспільне Харків", рух потягів на станціях метро у цей час не призупиняли. На станції змонтована сцена. За словами мера міста, метро прикрашено ілюмінаціями, які не споживають багато електроенергії.

"У нас є поліція, яка відповідає за заходи безпеки, та ДСНС, волонтери, які залучені до цього. На кожному концерті — до 120 дітей зможе бути. Ілюмінація заживлена централізовано. Щоб ви розуміли, це енергоощадні технології, вони беруть мало електроенергії", — розповів мер Харкова Ігор Терехов.

ялинка
Фото: "Суспільне Харків"

Як писав KHARKIV Today, ялинку встановили 7 грудня. Цьогоріч через війну провести масові акції у традиційних місцях — на площі Свободи чи в Центральному парку — неможливо. Тому ялинку розташували на станції метро "Університет".

Із 19 грудня у Харкові починаються новорічні заходи. Вони триватимуть до 7 січня включно. На станції метро "Університет" можна подивитися казкову виставу "Біла чаклунка Ледінелла".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.