Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

ДНК-аналіз підтвердив загибель військового з Харківщини

Роман Леванюк добровільно пішов захищати Україну.

Зв'язок із Романом Леванюков пропав у червні.

На війні загинув військовий із Нововодолазької громади Роман Леванюк. Його загибель підтвердила ДНК-експертиза. Військовому було 37 років. Про це повідомили у Нововодолазькій селищній територіальній громаді.

Роман Леванюк народився 2 грудня 1985 року, жив у селі Новоселівка. До Збройних сил України долучився у перші дні війни добровольцем, служив у складі Національної гвардії України. У червні минулого року зв'язок із Романом Леванюком перервався. Тільки зараз за допомогою ДНК-аналізу стало відомо, що військовий загинув.

"Останній раз з родиною зв'язувався у червні 2022 року з села Дементіївка Дергачівського району, яке на той час було під постійними обстрілами ворога. Після 26 червня в телефоні – тиша, а в серці рідних – надія, що живий. Нехай поранений, скалічений, в полоні, але — живий. Результати тесту ДНК обірвали надію: Роман Володимирович загинув 25 червня 2022 року", — розповіли у Нововодолазькій селищній раді.

У Романа Леванюка залишилася дружина, син, донька та батьки.

загинув
Фото: Нововодолазька селищна рада

Як писав KHARKIV Today, 9 листопада біля селища Новоселівське (Сватівський район Луганської області) загинув солдат механізованого відділення в/ч А0501 Євген Коржов. Довгий час він вважався зниклим безвісти. 25 січня Євгена проводили в останню путь в Лозівському районі.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.