Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для жителів звільненого міста на Харківщині готують гарячі обіди

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Місце гарячого харчування облаштували в Ізюмі.

Щодня волонтери готують 2000 порцій гарячого харчування для мешканців.

Минулої доби рятувальники забезпечили електрикою місце гарячого харчування населення у звільненому місті Ізюм у Харківській області. Про це повідомили у Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

"Залучено електростанції для забезпечення роботи водяної свердловини та організації місця гарячого харчування населення", — сказано у повідомленні.

Як розповів KHARKIV Today керівник сектору роботи зі ЗМІ Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області Євген Василенко, місце гарячого харчування облаштоване у будівлі колишньої їдальні. Обіди готують для мешканців волонтери вже деякий час, однак до цього у будівлі не було світла, наразі рятувальники забезпечили її електрикою.

"Будівля знеструмлена. Там наші співробітники поставили генератор. І волонтери готують для мешканців обіди — 2000 порцій щодня", — сказав Євген Василенко.

Крім забезпечення електрикою, вчора рятувальники розбирали завали у п'ятиповерховому житловому будинку в Ізюмі та проводили відновлювальні роботи у дитячо-юнацькій спортивній школі та музичній школі.

Як писав KHARKIV Today, 7 жовтня у деокупованому місті Ізюм у Харківській області відкрився шпиталь Samaritan's Purse ("Сумка самарянина), в якому працюють іноземні та українські спеціалісти. Усі послуги та ліки у шпиталі надають безкоштовно. У мобільному шпиталі є соматичне відділення на 30 ліжок, операційна, відділення інтенсивної терапії на шість ліжок та ізолятор.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.