Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Для площі Свободи купили світлову арку

"Міськсвітло" шукає підрядника.

Світловою аркою з візерунками прикрасять площу Свободи до новорічних свят.

Комунальне підприємство електромереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Харківської міської ради закуповує послугу з встановлення та налаштування багатофункціональної збірної-розбірної конструкції з модулів на площі Свободи. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

"Для забезпечення святкування новорічних заходів замовник планує закупити послугу з встановлення та налаштування багатофункціональної збірно-розбірної конструкції з модулів на площі Свободи у Харкові", — сказано у документації.

Згідно з документацією, багатофункціональна збірно-розбірна конструкція з модулів являє собою об'ємну світлову декорацію розміром 26,5 метра x 0,6 метра x 11,5 метра. Вага конструкції складе не більше п'яти тонн. Каркас конструкції виготовлений з металу. Основа складається з трьох частин, з'єднаних між собою. Встановлюватися елементи бічних сторін металевого каркаса будуть на стійці.

Підсвічувати конструкцію будуть світлодіодними лампами різних кольорів, розташованими по всій площі. Всього встановлять 62 світлодіодних модулі і не менше 12 000 світлодіодів. Максимальна потужність конструкції складе не більше 3000 Ватт.

Аукціон призначений на 11 жовтня. Встановити і налаштувати світлову конструкцію фірма, яка виграє під час аукціону тендер, повинна буде до 13 грудня 2021 року. "Міськсвітло" планує витратити на установку і налаштування конструкції 1 395 000 гривень.

Як писав KHARKIV Today, світлову арку з візерунками "Міськсвітло" замовляло восени 2020 року. Вартість конструкції склала 3 мільйони гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.