Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Директор харківського авіазаводу запрошує випускників на роботу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Випускникам пропонують роботу в конструкторському бюро заводу.

Йдеться про студентів Національного аерокосмічного університету ім. Жуковського "Харківський авіаційний інститут".

Сьогодні, 8 червня, генеральний директор Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Олександр Кривоконь зустрівся з деканами та завідувачами кафедр аерокосмічного університету. Керівник авіазаводу розповів про стан справ на підприємстві, перспективи його виведення з кризи і запросив випускників університету на роботу. Про це повідомляє пресслужба університету ХАІ.

За словами керівника авіазаводу, ситуація на підприємстві далека від оптимістичної вже багато років, однак її можна виправити. Для цього авіазаводу потрібна підтримка ХАІ.

"Перш за все Олександра Кривоконя цікавили фахівці-випускники першого факультету для поповнення кадрового складу КБ підприємства. Цей підрозділ, за планом, першим почне відродження ХДАВП щодо приведення технічної документації відповідно до сучасних стандартів електронного документообігу", — розповіли у пресслужбі університету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співробітникам Харківського авіазаводу виплатили "карантинну" зарплату за два місяці минулого року

Також повідомляється, що за словами керівника авіазаводу, підприємству слід зосередитися на доведенні до продажної готовності літаків Ан-74 і Ан-140 для Азербайджану і Казахстану, а також на оновленні парку 140-х машин, що знаходяться на різних підприємствах і організаціях України і вимагають виконання цілого комплексу робіт з доведення їх до норм льотної придатності.

Раніше HARKIV Today писав, що харківське авіапідприємство планують оздоровити протягом п'яти років. За словами керівника заводу, антикризовий план з виведення ХДАВП передбачає зупинку падіння виробництва і накопичення боргів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.